Webbyt.com
 
Webbyt.com
E-Pood
Webbyt.com
 
Webbyt.com
 
 
Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com
 
 
 
 
EST ENG
Telli uudiskiriWebbyt.com

Tellimine

Print Prindi  
 
 

 • Tellimuse tingimused


  Hinnad ei sisalda ja neile ei lisandu käibemaksu.
  Valige välja Teile sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Ostukorvis saate tellitavate kaupade kogust muuta ja tooteid eemaldada. Vajalikud lisamärkused toodete suuruse ja värvi kohta ja muud erisoovid palume lisada selgituste lahtrisse. Ostukorvis täitke vajalikud lahtrid ja valige Teile sobiv transpordiviis. Transpordikulu lisatakse tellitud kauba summale, kinnitage tellimus"SAADA" nupule klikkimisega.
  Peale tellimuse saabumist saadame Teile e-arve. Juhul, kui kaup ei ole hetkel laos, informeerime Teid sellest.
  Tasumine toimub ülekandega OÜ Fitness Formula arvele.
  1. Sinu e-mailile saadetakse e-arve. Pangaülekandele lisa kindlasti väljastatud e-arve number.
  2. Pärast seda, kui arvel olev summa on meie kontole laekunud, alustame  tellimuse täitmisega.
  3. Tellimus tühistatakse, kui 5 päeva jooksul (k.a.) ei ole näidatud summa laekunud.

  Transport


  1. SmartPost-i pakiautomaat. Teenustasu on alates 3.50 EUR sõltuvalt paki suurusest. Saate valida enda jaoks sobivaima SmartPosti pakiautomaadi, (vali asukoht) kuhu saadame Teie tellimuse.Teile saadetakse telefonile pakiautomaadi uksekood, millega saate saabunud tellimuse automaadist kätte. Paki transport võtab aega kuni 2 päeva (erandiks on saared, riiklikud pühad ja pühapäevad).
  2. AS Eesti Posti pakk väljastatakse saajale elukohajärgses postkontoris. Saaja postkasti jäetakse postisaadetise saabumise teade, mille alusel väljastatakse saadetis saajale postkontoris. Eesti Posti teenustasu on alates 3.50 EUR sõltuvalt paki suurusest. Pakk jõuab Teieni tavaliselt 3 tööpäeva jooksul peale seda,  kui oleme paki teele saatnud. Kui hiljemalt kolme tööpäeva jooksul pole Teieni jõudnud ei pakki ega paki saabumise teadet, palun pöörduge lähimasse Eesti Posti kontorisse.
  3. Eesti Post ELS ja ELSPluss alates 7 EUR  sõltuvalt saadetise suurusest.
  Fitness Formula OÜ ei vastuta AS Eesti Post ja SmartPosti teenuste eest.
  4. Kaubale võib soovi korral ka ise lattu järgi tulla (Nõmme, Valdeku tn), aeg eelneval kokkuleppel. Kohapeal saab tasuda vaid sularahas.

  Tellimuse täitmine


  1. Tellimus täidetakse esimesel võimalusel pärast makse laekumist, kuid mitte hiljem kui 7 tööpäeva jooksu.
  2. Kui koostatud tellimuses läks midagi valesti, siis probleemide lahendamiseks ja täpsustamiseks kirjutage info@fitnessformula.ee
  3. Kõikidele toodetele kehtib garantii seaduses ettenähtud korras. Garantiitunnistusena kehtib originaalarve. Garantii ei kehti, kui kauba puudus on tingitud toote valest kasutamisest või toote kulumisest.

  Kauba tagastamine


  Kauba tagastamisõigus on 14 päeva peale kauba üleandmist.
  Kaup peab olema  originaalpakendis, originaalarvega, kõigi markeeringutega ning ei tohi olla kasutatud. Kinnised kilepakendid ei tohi olla avatud! Originaalpakend peab olema terve.
  Kauba tagastamise soovi korral peab ostja tegema müüjale vastavasisulise avalduse (avalduses märkida tagastamise põhjus, ostja nimi, ostukuupäev ja arve nr.) e-maili teel info@fitnessformula.ee ning tagastama seejärel OÜ Fitness Formula e-poele tellitud kauba.
  NB! Makstud saatekulusid ei tagastata ning tagastamisega seotud kulusid ei kompenseerita. Kui tagastatud kaup on rikutud, tuleb Ostjal kompenseerida kauba väärtuse vähenemine (kokkuleppel).
  Raha tagastatud kauba eest kantakse samale arvelduskontole, millelt tasuti kauba eest, esimesel võimalusel aga mitte hiljem kui 30 tööpöeva jooksul alates kauba kättesaamisest müüja poolt.

  Privaatsus


  Ostja isikuandmed, mis on seotud ostude sooritamisega, on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatale osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.

 


 
Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com