Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com
 
Webbyt.com
CoreAlign«
Webbyt.com
 
Webbyt.com
 
 
Webbyt.com
Webbyt.com
 
 
 
 
EST ENG
Telli uudiskiriWebbyt.com

CoreAlign«

Print Prindi  
 

 

Disainitud parandama kehaasendit, tasakaalu ja funktsionaalset liigutusmustrit. Tule katsetama uuenduslikku lähenemist oma kehale!

Meie stuudiol on hea meel olla üks esimestest, et tutvustada CoreAlign® meetodit kui uut tõhusat treeningmeetodit, mis on võitmas fänne kõikjal maailmas. 

CoreAlign® meetod tähtsustab püstises asendis sooritatavaid harjutusi, mis stimuleerivad kere stabiliseerivate lihaste tööd, võimaldades perfektselt ajastada lihaste töölerakendust, et sooritada keerulisi kehalisi liigutusi, väga sügavaid venitusi ja keha poolt kontrollitud aeroobset treeningut.

Meie stuudios on CoreAlign® meetod tähtsaks elemendiks treeningprogrammis. CoreAlign® harjutused sarnanevad liigutustega elust enesest, nagu jooksmine ja kõndimine, mis annab kohest tagasisidet liigutuste detailidest, võimaldades keha maksimaalselt efektiivselt tööle rakendada, samal ajal leida ning kõrvaldada liigutsmustreid, mis pole tasakaalus. Kere ja liigutuste tasakaalu viimine parandab kiiresti nii enesetunnet kui treeningkvaliteeti, ja loomulikult seeläbi ka tervist ja saavutusvõimet.

CoreAlign® treeningu eesmärk on stimuleerida kesknärvisüsteemi, et juhtida väljakutset pakkuvat loomupärast kogu-keha liikumist, kus tasakaalu mõjutamisele on lisatud painduvus, stabiilsus, jõud, kiirus ja kontroll. Keskendudes maksimaalsele võimalikule korrektsele sooritusele, on keha pidevalt stimuleeritud pürgima kõrgemale efektiivsus- ja turvalisustasandile. 
CoreAlign® treening sisaldab sadu unikaalseid harjutusi, mis on keskendunud inimese keha liikumisele erinevates suundades. Kõikidel harjutustel on modifikatsioonid vastavalt spetsiifilistele vajadustele.

CoreAlign® treening:

  • annab väga hea üldise kehalise vormi, sh arendab kere tugevust ja painduvust

  • parandab dünaamilist liikumist ja kehaasendit

  • õpetab korrektset liigutusmustrit, aidates seeläbi kaasa muskuloskeletaarsete vaevuste vähenemisele, tasakaalu suurenemisele, olles seeläbi suurepäraseks abiliseks, et alustada või parandada iseseisvat aeroobset treeningut (kepikõnd, sõrkjooks, käimine, rulluisutamine, suusatamine, tennis jm)

  • täiustab saavutusvõimet spordis (sh spordialad nagu tennis, jalgpall, kergejõustik, mägi- ja murdmaasuusatamine, käimine, jooksimine, surf, pallimängud, viskesport, tantsimine, jpm)

  • parendab toimetulekut igapäevaste toimingutega

  • parandab väljanägemist

  • säilitab või parandab kardiovaskulaarset vastupidavust

  • on lõbus ja mitmekülgne

  • sobib suurepäraselt ka taastusraviks spordivigastuse järel, enne ja pärast ortopeedilist operatsiooni või liigeste asendust, skolioosi ja muude rühiprobleemide raviks ning muskuloskeletaarsetest probleemidest tingitud valu leevendamiseks.

CoreAlign® treeningud on meie stuudios võimalikud nii personaal- kui duotunnina. CoreAlign® meetodit pakume nii eraldiseisva treeninguna kui kombineerituna pilates-programmi juurde. Reserveeri aeg või küsi lisa siin.

Loe arvamust CoreAlign kasutajatelt

Lisainfot ja videot CoreAlign treeningu kohta leiad siit.

Mõnusaid treeningelamusi! 
Teie Fitness Formula

 


 
Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com